Winner Area Warriors

Scores
Platte-Geddes Invitational 4th 155.50
Faulkton Invite 2nd 0.00
Rider Cheer & Dance Invite 13th 176.00
O'Gorman Invite 11th 0.00
Winner Invitational 1st 204.50
News
No recent news
Saturday, Aug 28
COMPETITIVE CHEER

Gregory Invitational

1
Dakota Valley
2
Wolsey-Wessington
3
Winner Area
4
Platte-Geddes/Andes Central/Dakota Christian
5
Bon Homme
6
Gregory
-
Wagner
-
Lyman
-
Tea Area
-
Lakota Tech
8/28 · 11:00 AM CT Gregory Memorial Auditorium
Saturday, Sep 4
COMPETITIVE CHEER

Pierre Spirit Invitational

1
Watertown
2
Mitchell
3
Rapid City Central
4
Rapid City Stevens
5
Pierre T.F. Riggs
6
Huron
7
Aberdeen Central
8
Winner Area
9
Platte-Geddes/Andes Central/Dakota Christian
10
Douglas
11
Lyman
-
Wolsey-Wessington
9/4 · 11:00 AM CT T.F. Riggs High School
Saturday, Sep 11
COMPETITIVE CHEER

Winner Invitational

1
Winner Area
2
Parkston
3
Sturgis Brown
4
Platte-Geddes/Andes Central/Dakota Christian
5
Wagner
6
Bon Homme
7
Lyman
8
Wolsey-Wessington
8
Douglas
8
Gregory
9/11 · 1:00 PM CT Winner High School
Tuesday, Sep 28
COMPETITIVE CHEER

O'Gorman Invite

1
O'Gorman
2
Sioux Valley
2
Sioux Falls Jefferson
4
Sioux Falls Roosevelt
5
Harrisburg
6
Dakota Valley
7
Sioux Falls Washington
8
Pierre T.F. Riggs
9
Deubrook Area
10
Sioux Falls Lincoln
11
Brookings
11
Dell Rapids
11
Platte-Geddes/Andes Central/Dakota Christian
11
Winner Area
11
Yankton
9/28 · 5:00 PM CT O'Gorman High School
Saturday, Oct 2
COMPETITIVE CHEER

Rider Cheer & Dance Invite

1
Harrisburg
2
O'Gorman
3
Sioux Valley
4
Sioux Falls Roosevelt
5
Brookings
6
Sioux Falls Washington
7
Rapid City Central
8
Sioux Falls Lincoln
9
Deubrook Area
10
Yankton
11
Brandon Valley
12
Aberdeen Central
13
Rapid City Stevens
13
Winner Area
15
Custer
15
Platte-Geddes/Andes Central/Dakota Christian
15
Wagner
15
Tea Area
10/2 · 11:00 AM CT Sanford Pentagon
Monday, Oct 11
COMPETITIVE CHEER

Faulkton Invite

1
Northwestern
2
Faulkton Area
2
Lyman
2
Redfield
2
Winner Area
2
Wolsey-Wessington
-
Parkston
10/11 · 11:00 AM CT Faulkton School District 24-2
Saturday, Oct 16
COMPETITIVE CHEER

Platte-Geddes Invitational

1
Parkston
2
Dakota Valley
3
Platte-Geddes/Andes Central/Dakota Christian
4
Winner Area
5
Bon Homme
6
Dell Rapids
7
Wolsey-Wessington
8
Wagner
9
Gregory
10
Lyman
-
Tea Area
-
Northwestern
10/16 · 11:00 AM CT Platte-Geddes Armory and Multi-Purpose Room
Scores
Platte-Geddes Invitational 4th 155.50
Faulkton Invite 2nd 0.00
Rider Cheer & Dance Invite 13th 176.00
O'Gorman Invite 11th 0.00
Winner Invitational 1st 204.50
News
No recent news
News
No recent news