St. Francis Indian Lady Warriors

Scores
Winner Cross Country Invitational FINAL 0
News
No recent news
Friday, Aug 27
GIRLS CROSS COUNTRY

Winner Cross Country Invitational

-
Crow Creek
-
St. Francis Indian
-
Todd County
-
Burke
-
Gregory
-
Lower Brule
-
Lyman
-
White River
-
Jones County
-
Stanley County
-
Winner Area
8/27 · 10:00 AM CT Winner Country Club
Thursday, Sep 2
GIRLS CROSS COUNTRY

Red Cloud Invite

Red Cloud
Little Wound
Pine Ridge
Bennett County
Todd County
St. Francis Indian
Lakota Tech
Belle Fourche
Custer
Dupree
Lead-Deadwood
St. Thomas More
9/2 · 3:30 PM MT Red Cloud Indian School
Friday, Sep 10
GIRLS CROSS COUNTRY

Bennett County Invite

Bennett County
Lakota Tech
Pine Ridge
Red Cloud
Little Wound
St. Francis Indian
Todd County
White River
Jones County
Lyman
Kadoka Area
Crazy Horse
Wall
Philip
Winner Area
New Underwood
Rapid City Christian
Hot Springs
Custer
9/10 · 1:00 PM MT Martin Golf Course
Thursday, Sep 16
GIRLS CROSS COUNTRY

Chamberlain Invite

Chamberlain
White River
Jones County
Garretson
St. Francis Indian
Wagner
Philip
Highmore-Harrold
Burke
Sanborn Central/Woonsocket
9/16 · 2:30 PM CT Chamberlain Country Club
Saturday, Sep 18
GIRLS CROSS COUNTRY

Lyman Invite

St. Francis Indian
9/18 · 10:00 AM CT Presho
Saturday, Oct 2
GIRLS CROSS COUNTRY

Lakota Nation Invitational

Rapid City Central
St. Francis Indian
Tiospa Zina
Todd County
Crazy Horse
Pine Ridge
White River
Dupree
Little Wound
Cheyenne-Eagle Butte
Lakota Tech
Red Cloud
10/2 · 10:00 AM CT Rapid City Executive Golf Course
Thursday, Oct 7
GIRLS CROSS COUNTRY

C-EB Invitational

Cheyenne-Eagle Butte
Dupree
McLaughlin
St. Francis Indian
10/7 · 2:00 PM MT Cheyenne - Eagle Butte School
Thursday, Oct 14
GIRLS CROSS COUNTRY

SDHSAA Region 4A Meet

Chamberlain
Cheyenne-Eagle Butte
Crow Creek
McLaughlin
Stanley County
Todd County
Winner Area
Mount Vernon/Plankinton
Sanborn Central/Woonsocket
Mobridge-Pollock
St. Francis Indian
10/14 · 2:00 PM CT Chamberlain Country Club
Saturday, Oct 23
GIRLS CROSS COUNTRY

SDHSAA Class A State Meet

Andes Central/Dakota Christian
Baltic
Belle Fourche
Bennett County
Beresford
Bon Homme
Canton
Chamberlain
Cheyenne-Eagle Butte
Clark/Willow Lake
Crow Creek
Custer
Dakota Valley
Dell Rapids
Deubrook Area
Deuel
Dupree
Elk Point-Jefferson
Elkton-Lake Benton
Ethan/Parkston
Flandreau
Flandreau Indian
Florence/Henry
Garretson
Great Plains Lutheran
Groton Area
Hamlin
Hanson
Hill City
Hot Springs
Lakota Tech
Lead-Deadwood
Lennox
Little Wound
Madison
McCook Central/Montrose
McLaughlin
Milbank
Mobridge-Pollock
Mount Vernon/Plankinton
Parker
Pine Ridge
Rapid City Christian
Red Cloud
Redfield
Tri-State
Sioux Falls Christian
Sioux Valley
Sisseton
St. Francis Indian
St. Thomas More
Stanley County
Tea Area
Tiospa Zina
Todd County
Tri-Valley
Vermillion
Wagner
Webster Area
West Central
Dakota Hills
Winner Area
Sanborn Central/Woonsocket
10/23 · 12:00 PM CT Yankton Trail Park
Scores
Winner Cross Country Invitational FINAL 0
News
No recent news
News
No recent news